Türkiye Gençlik Filarmoni Orkestrası adına Kültür Bilincini Geliştirme Vakfı’nın teşekkürüDuyuru

Duyuru tarihi: 16 Eylül 2018

Değerli Üyelerimiz ve Sanatseverler,

Eylül ayı başında sizlere duyurduğumuz, Cem Mansur önderliğindeki Türkiye Gençlik Filarmoni Orkestrası‘nın; Budapeşte, Prag, Varşova ve Avusturya Radyo – Televizyon Kurumu (ORF) tarafından yayınlanacak olan Viyana konserlerini kapsayan turnesiyle ilgili yardım talebine göstermiş olduğunuz olağanüstü ilgi için sizlere çok teşekkür ederiz. Bağışlarınız, Türkiye Gençlik Filarmoni Orkestrası‘nın faaliyetlerini bünyesinde sürdürdüğü Kültür Bilincini Geliştirme Vakfı‘na iletilmiş olup, Vakıf’ın Derneğimiz’den gelen desteği belgeleyen ve teşekkürlerini içeren yazı ve Bağış Makbuzları’na bu sayfanın sonunda ulaşabilirsiniz.

Derneğimiz kanalıyla sağlanan destek sayesinde finansal sıkıntı yüzünden tehlikeye girmiş olan bu değerli turnenin 2018 yılında devamı sağlanmıştır.

Türkiye Gençlik Filarmoni Orkestrası’na sağladığımız destek gibi, Derneğimiz bünyesinde de bir Genç Müzisyen Destek Fonu kurarak yetenekli genç müzisyenlerimizin finansal ihtiyaçlarına cevap verebilmek için çalışmalarımız hızla devam etmektedir. Ancak bu projelerin hepsi siz değerli üyelerimizin düzenli aidat ödemeleri ve sanatseverlerin bağışları ile mümkün olabilmektedir. Bu vesileyle 2018 aidatlarını ödemeyen üyelerimizin bizden desteklerini esirgememelerini önemle rica ederiz. Aidat ve bağışlarınızı aşağıdaki derneğimiz IBAN numarasına yapabilir, aidat borçlarınız hakkında Yönetim Kurulu Muhasip Üyemiz Sn. Rifat Kayral‘dan bilgi alabilirsiniz.

Rifat Kayral: rifat.kayral@istanbulfilarmoni.org
Tel: 0533 294 8748 – 0212 245 6717

İstanbul Filarmoni Derneği
Garanti Bankası
Galatasaray Şubesi
TR34 0006 2000 0680 0006 2010 76

Avrupa ve Anadolu yakasında düzenli olarak ayda bir yapacağımız konserlerin programını Eylül ayı sonunda sizlerle ayrıntılı bir şekilde paylaşacağız.

Saygılarımızla,

İstanbul Filarmoni Derneği Yönetim Kurulu
 
 

Kültür Bilincini Geliştirme Vakfı’nın, gelen desteği belgeleyen ve teşekkürlerini içeren yazı ile Bağış Makbuzları

Kültür Bilincini Geliştirme Vakfı teşekkür mektubu


Türkiye Gençlik Filarmoni Orkestrası için Kültür Bilincini Geliştirme Vakfı’na iletilen bağışların makbuzları